Asistent(ă) departament relații externe

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii superioare finalizate;
  • Cunostinţe foarte bune de limba română și rusă;
  • Abilităţi de comunicare, vocabular dezvoltat;
  • Experienţă (reprezintă un avantaj);
  • Abilităţi de comunicare, analiză şi sinteză, spirit de echipă;
  • Capacitate de organizare pe priorităţi;
  • Cunoasterea avansată a pachetului MS Office;

Responsabilităţi:

  • Asigură comunicarea între managmentul asociației cu mediul intern şi partenerii externi;
  • Asistă Managementul în documentare și coordonare internă și externă, furnizează informații la solicitare;
  • Pregătește rapoarte, oferă suport echipei în realizarea sarcinilor.

Beneficii:

  • Salariu competitiv;
  • Loc de muncă în centru orașului;
  • Echipă tînără, dinamică si prietenoasă;
  • Diversitate in activităţi, lipsa rutinei;
  • Oportunităţi de dezvoltare personal și profesională.

Dacă te regăsești transmite CV-ul la adresa electronică hr@asociatia.md cu mențiunea "Asistent".

Află mai multe despre noi aici: www.asociatia.md

E-mail: hr@asociatia.md
Web: www.asociatia.md
067432236

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть