Asistent Specialist Marketing

Angajăm:

Vrei sa faci parte dintr-o echipa dinamica si sa contribui la succesul unei companii in crestere?

Atunci esti candidatul ideal pentru pozitia de Asistent Specialist Marketing la DocumentExpert!

Despre DocumentExpert:
DocumentExpert este o companie dedicata sprijinirii Moldovenilor in obtinerea cetateniei Romane. Oferim o gama completa de servicii, de la consultanta la asistenta in completarea documentelor si programarea la ambasada. Misiunea noastra este sa facem acest proces cat mai simplu si mai accesibil pentru toti.

Ce cautam:
  • Student sau absolvent cu specializarea Marketing
  • Pasiune pentru marketing si comunicare
  • Abilitati analitice bune pentru a interpreta datele de marketing
  • Cunostinte de baza despre administrare site-uri web si social media (TikTok/Instagram)
  • Abilitati de comunicare excelente, atat scrise cat si verbale
  • Capacitatea de a lucra independent si ca parte a unei echipe
  • Orientare spre detaliu si atitudine proactiva
Responsabilitati:
  • Asistenta in administrarea site-ului web si a paginii de TikTok/Instagram
  • Crearea si distribuirea de continut de marketing
  • Analiza datelor de marketing si raportarea rezultatelor
  • Sprijinirea la implementarea campaniilor de marketing
  • Alte sarcini primite de la Directorul de Marketing
Oferim:
  • Un salariu atractiv de la 70 la 90 lei pe ora
  • Program de lucru part-time flexibil
  • Oportunitatea de a invata si de a te dezvolta intr-un mediu dinamic
  • Atmosfera prietenoasa.
  • Daca esti entuziasmat de marketing si doresti sa faci o diferenta in viata oamenilor, aplica acum!
Trimite CV-ul tau si o scrisoare de intentie la adresa de email: office@documentexpert.md.

Asteptam cu nerabdare sa te cunoastem!
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть