Asistent Personal

Responsabilitati:

  • Recepţionarea corespondenței în limba engleza
  • Comunicarea cu părțile interesate cu privire la nevoile și obiectivele lor
  • Identificarea, acumularea, analiza, sistematizarea şi prezentarea informaţiei necesare
  • Finalizarea eficienta și la timp fiecarei sarcini atribuite

Cerinte:

  • Cunoaşterea limbii române.
  • Limba engleza B1
  • Abilităţi avansate de cunoaştere şi utilizare a calculatorului
  • Vocabular bogat, utilizarea corectă a limbajului în timpul conversaţiilor

Garantăm:

  • Posibilitatea de a fi parte a unei companii cunoscute la nivel internațional
  • Suntem rezidenți IT Park
  • Curs deplin de limba engleza
  • Abonament la sala de sport
  • Parcare subterana
  • Salariul flexibil, stabilit de comun acord în dependență de aptitudinile Dvs
  • Angajare oficială, pachet social inclus
  • Program de muncă stabil: 9:00-18:00, luni-vineri
  • Birou confortabil, cu zonă de relaxare și ceai/cafea, dulciuri și fructe.

Web: https://midnight.works/
Instagram: https://www.instagram.com/midnight_works/
Facebook: https://www.facebook.com/www.midnight.works/

Pentru a face parte din echipa Midnight.Works, expediați CV-ul cu poza atasata (obligatoriu) si denumirea functiei la adresa: hr@midnight.works sau sunați direct la numărul: +37369666650.

**Vor fi contactate persoanele care au trecut selectia!**

E-mail: hr@midnight.works
Telefon: +37369666650

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть