Asistent/ă al Comitetului de Conducere

Grupul GRAWE și-a construit puterea financiară de-a lungul a peste 190 de ani în 18 țări, având 20 ani de experiență pe piața de asigurări din Republica Moldova.
Pentru a crește echipa noastră de profesioniști, angajăm:

*Prin aplicarea la această poziție, vă dați acordul față de prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare

Responsabilități principale:

  • Redactează procese verbale a ședințelor, comunicate interne/externe;
  • Elaborează rapoarte lunare;
  • Asigură un flux informațional eficient între Directorul General și departamentele din cadrul companiei;
  • Gestionează corespondența cu autoritățile relevante;
  • Administrează agenda CEO: întâlniri, apeluri, rezervări, primire invitați, corespondența zilnică.

Competențe și studii:

  • Studii superioare finalizate, de preferat background economic;
  • Cunoașterea limbii române și engleze la un nivel avansat;
  • Cunoașterea limbii germane va constitui un avantaj;
  • Cunoștințe avansate în utilizarea pachetului de bază Microsoft Office(Word, Excel, PowerPoint, Internet, Outlook);
  • Permis de conducere categoria B;
  • Experiența de lucru într-o poziție similară va constitui un avantaj.

Profil personal:

  • Capacități excelente de comunicare (scris și verbal);
  • Discretie, diplomatie, loialitate, seriozitate;
  • Bune abilitați de organizare și coordonare de proiecte multiple și finalizarea acestora respectând deadline-urile agreate.

Oferim:

  • Mediu de lucru modern, plăcut și motivant în cadrul unei companii internaționale;
  • Posibilitatea schimbului de experiență în cadrul grupului;
  • Posibilități de promovare;
  • Pachet de compensare atractiv;
  • Oficiul în centrul orașului;
  • Participarea la Training-uri.

Vă rugăm să expediați CV-ul în limba engleză însoțit de o fotografie recentă și scrisoare de intenție, pe adresa electronică: job@grawe.md, indicând funcția pentru care candidați: “CV pentru funcția de Asistent al Comitetului de Conducere”.

Candidații care corespund profilului nostru de cerințe vor fi contactați.

job@grawe.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть