Aparatist la distilarea si rectificarea alcoolului

Compania ZERNOFF Ethanol este cel mai mare producător de alcool etilic din Moldova și din regiunea Mării Negre este în căutare de:

Responsabilități:

  • Monitorizare si fixare parametrelor proceselor tehnologice;
  • Corectare procesului tehnologic in baza indicatiilor masurilor de control;
  • Asigură funcționarea continuă a utilajului tehnologic, identifică defecțiuni minore în funcționarea echipamentelor și le elimină defectiuni minore.
Cerințe:
  • Studii medii de specialitate tehnica;
  • Experiență de lucru cu ehipamnetul tehnic;
  • Responsabilitate și disciplină.
Noi oferim:
  • Angajare oficială cu toate beneficiile incluse;
  • Program de muncă: în schimburi;
  • Transport de serviciu si masă gratis;
  • Instruire gratis;
  • Locul de muncă: m.Chișinău, sector Botanica, str. șos. Muncești 793/2
Candidaţii interesati sunt rugati sa transmita СV-ul la posta electronica hr@zernoff.md sau contactati prin num de telefon mobil +37378899978.

E-mail: hr@zernoff.md
Telefon: +37378899978

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть