Analist logistică, Orhei

POST VACANT

Descrierea Postului

  • Gestionarea și controlul stocurilor;
  • Monitorizarea contractelor cu furnizorii de materie primă și semifabricate;
  • Monitorizarea și gestionarea comenzilor de materie primă și semifabricate;
  • Asigurarea disponibilității materialelor;
  • Monitorizarea costurilor de logistică;
  • Întocmirea și analiza rapoartelor zilnice, săptămânale și lunare;
  • Alte sarcini specifice funcției.

Cerințe

  • Cunoştinţe de operare PC;
  • Cunoștințe de limbă engleză;
  • Abilități de planificare și organizare;
  • Orientare spre respectarea termenelor limită și atingerea obiectivelor;
  • Atenție la detalii, spirit analitic, responsabilitate și acurateţe.

Ofertă

  • Salariu atractiv;
  • Instruiri de dezvoltare profesională și personală;
  • Program de lucru deplin;
  • Mediu de lucru modern, plăcut și motivant;
  • Transport și prânz gratuit;
  • Alte beneficii pe care le vei descoperi când vei deveni parte a familiei SEBN MD.

Cum aplici?
Trimite CV-ul la adresa: angajare@sebn.com sau apelează 062163777.

E-mail: angajare@sebn.com
Telefon: 062163777
Adresa: or. Orhei, str. Unirii 57/M

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть