Ajutor contabil

Angajăm:

Responsabilități:

  • întocmirea documentației primare (referitor la venituri, cheltuieli, bancă etc.);
  • efectuarea decontărilor reciproce cu clienții (urmărirea datoriei debitoare);
  • cunoștințe bune de operare PC, cunoașterea programului 1C este binevenită.

Cerințe față de candidați:

  • studii în domeniul contabilității;
  • bune abilități de comunicare;
  • cunoașterea la perfecție a limbilor română și rusă;
  • cunoștințe de operare PC, de navigare pe Internet;
  • experiența într-un post similar este binevenită;

Condiții de lucru:

  • salariu motivant (salariul inițial va fi stabilit în baza rezultatelor interviului);
  • program de lucru full time la birou (9.00-18.00, de luni pînă vineri);
  • angajare oficială în cîmpul muncii și pachet social în conformitate cu legislația RM;
  • un colectiv tînăr și unit.

hr@ok-credit.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть