Promoter - Botanica

Compania "Orbico MA" SRL, companie leader în domeniul distribuţiei în Republica Moldova anunţă ofertă de angajare pentru poziţia de:

Suntem în căutarea unui nou membru al echipei de vânzări și anume, Promoter - în incinta centrului comercial Metro 2.

Vei beneficia de:

  • Angajare oficiala din prima zi de muncă;
  • Salariu competitiv + bonus;
  • Condiții bune de muncă;
  • Tichete de masă;
  • Sala de sport gratuită;
  • Orar nestandard 10.00-19.00, 5 zile în săptămână cu posibilitatea de a lucra în weekend;
  • Posibilitate de creștere în carieră.

Responsabilităţi:

  • Promovarea produselor comercializate;
  • Cunoașterea produselor și caracteristicilor de bază a acestora;
  • Oferirea informației detaliate despre marfa expusă;
  • Organizarea degustărilor.

Cerinţe:

  • Dorinţă şi capacitate de a învăţa;
  • Onesitate, responsabilitate, punctualitate;
  • Studii medii/superioare;
  • Comunicare fluentă în limbile română și rusă.

Persoanele ce corespund cerinţelor date sunt rugate să expedieze CV-ul cu indicarea postului «Promoter» la adresa: hr.moldova@orbico.com.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть