Agent în vânzări Balti , Торговый агент Бельцы

IVARO angajează:Мы производственная и дистрибуторская компания, пивной и консервной продукции.
На рынке себя зарекомендовали как производители качественной и натуральной продукции.

Cerințe:

  • Experiență în vânzări  minim 1 ani;
  • Persoană activă, energică și orientată spre rezultat la  vinzari  conservatii si Bere produs  autohton.
  • Cunoașterea avansată a limbilor română și rusă;
  • Abilități dezvoltate de negociere și convingere;
  • Automobil Personal și permis de conducere categoria B;
  • compania recopera cheltuieli petrol si amortizare;
  • Cu locul de trai mun. Balti sau apropierea.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea teritoriei prin prezență în punctele comerciale existente;
  • Menținerea relațiilor cu clienții;
  • Analiza concurenților;
  • Lucru cu datorii;
  • Regim de lucru 8.00-17.00, 5/2;
  • Lucru cu utilaj.

Oferim:

  • Posibilitate de creștere
  • Salariul atractiv KPI + bonus

Telefon: 069501828

E-mail: ibalti22@mail.ru

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть