Agent de vânzări

Compania Crifort-Optim SRL (Biscottini) angajează urgent:

Responsabilități la locul de muncă:

  • Experiența de munca în domeniul vânzărilor sau a distribuției constituie un avantaj.
  • Vizitează regulat fiecare client, în conformitate cu schema aprobată.
  • Controlează expedierea la timp a comenzii, în funcție de volumul vânzărilor, nomenclaturii, completitudinii și calității.
  • Monitorizează starea datoriilor pentru clienții săi și informează în timp util conducerea cu privire la posibile întârzieri ale plăților.
  • Participă la promoții, degustări.
  • Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel de comunicare.
  • Responsabilitate si punctualitate.
  • Deține permis de conducere

Condiții de lucru:

  • Lucrați într-o companie stabilă și în curs de dezvoltare dinamică;
  • Contract individual de muncă + tot pachetul social (asigurare socială, asigurare medicală, impozite etc);
  • Mașină de serviciu
  • Posibilităţi reale de avansare;
  • Un nivel decent de salariu - este discutat și stabilit în urma unui interviu cu un candidat.

Pentru candidații interesați, care indică poziția dorită, vă rugăm să vă trimiteți CV-ul dvs.

E-mail: biscottini.md@gmail.com
Tel.: 079777871 - Igor

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть