Agent de Vânzări Materiale de Construcții

Angajăm:

Locație: Stauceni
Companie: Alionexagro
Tipul Postului: Full-time
Domeniu: Materiale de Construcții

Despre Alionexagro:

Oferă o gamă variată de produse de înaltă calitate. Căutăm un Agent de Vânzări energic și dedicat pentru a impulsiona creșterea în segmentul de materiale de construcții.

Scop și Impact:

Ca Agent de Vânzări, vei juca un rol cheie în realizarea vânzărilor directe către clienții noștri, contribuind astfel la expansiunea companiei.

Responsabilități Principale:

  • Identificarea și abordarea noilor clienți potențiali.
  • Dezvoltarea și întreținerea relațiilor cu clienții pentru a asigura fidelizarea.
  • Recomandarea soluțiilor adecvate nevoilor clienților.
  • Menținerea relațiilor cu clienții existenți.
  • Gestionarea eficientă a solicitărilor clienților.
  • Supravegherea îndeplinirii contractelor.

Cerințe:

  • Diplomă în domenii relevante sau experiență echivalentă în vânzări.
  • Excelente abilități de comunicare și negociere.
  • Capacitatea de a construi relații solide cu clienții.
  • Orientare către obiective și eficiență în organizare.

Program de Lucru:

  • Luni până Vineri, 09:00 - 17:30

Oferim:

  • Salariu competitiv și bonusuri.
  • Mediu de lucru plăcut.
  • Oportunități de dezvoltare profesională.

Alătură-te echipei noastre și contribuie la succesul în domeniul materialelor de construcții!

E-mail: hr@alionexagro.com
Site: https://www.alionexagro.com
Telefon: 060803380

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть