Agent de vânzări angro

Compania noastră se dezvoltă stabil si rapid pe piața vânzărilor de papetărie deja de 13 ani.

Compania Officeshop.md de mai bine de 15 ani importă și distribuie en-gross și cu amănuntul rechizite de birou, rechizite de școală, produse pentru creativitate și papetărie pe intreg teritoriul Republicii Moldova.

Noi oferim:

  • salariu motivant de la 12000-18000;
  • un colectiv tînăr și prietenos;
  • orarul de muncă: 09.00-18.00 (luni-vineri);
  • instruire profesională.

Responsabilitățile de bază:

  • să extindeți baza de Clienți și să-i convingeți să folosească produsele și serviciile noastre;
  • să deserviți Clienții companiei și ajutați-i să găsească un produs potrivit pentru ei;
  • să dezvoltați relația cu Clienții (up-sales, cross-sales);
  • să vizitați în mod regulat toți Clienții;
  • să creșteți volumul vânzărilor.

Cerințe față de candidat:

  • capacitatea de a construi relații reciproc avantajoase cu Clienții Companiei;
  • posedarea permisului auto;
  • cunoștințe și experiență practică în utilizarea limbilor română și rusă;
  • cel puțin 2 ani de experiență în domeniul vânzărilor.

Adresa noastră: m. Chișinău, str. Cetatea Albă 176
Expediați CV-ul Dvs pe e-mail: hr@officeshop.md.
Mob.: +373 601 400 94

Telefon mobil: +373 601 400 94
E-mail: hr@officeshop.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть