Administrator și Organizator de Procese în Magazinul de Firmă cu Producere Integrată de Patiserie și Panificație

La FIND JOB MD, ne dedicăm conectării profesioniștilor talentați cu oportunitățile de carieră perfecte. Misiunea noastră este de a facilita procesul de recrutare și de a crea parteneriate de lungă durată între companii și candidați.

Responsabilități:

  • Coordonarea și supravegherea activităților zilnice ale magazinului, inclusiv procesele de producție, vânzare și servire a clienților.
  • Planificarea și organizarea resurselor umane și materiale pentru a asigura funcționarea eficientă a magazinului.
  • Gestionarea stocurilor de materii prime și produse finite, precum și a inventarului.
  • Asigurarea respectării standardelor de igienă, sănătate și securitate în conformitate cu reglementările locale și industriale.
  • Supervizarea echipei de angajați, oferind orientare, instruire și evaluare periodică a performanței.
  • Menținerea relațiilor bune cu furnizorii, clienții și alte părți interesate.

Cerințe:

  • Experiență anterioară într-un rol similar în industria alimentară sau de retail este preferată.
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare interpersonale.
  • Capacitatea de a lucra sub presiune și de a gestiona multiple sarcini în același timp.
  • Orientare către rezultate și atenție la detalii.
  • Cunoștințe solide de operare a calculatorului și capacitatea de a lucra cu sisteme informatice specifice domeniului.

Beneficii:

  • Salariu foarte motivant și beneficii suplimentare în funcție de performanță.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.
  • Mediu de lucru dinamic și provocator într-o echipă prietenoasă și colaborativă.

Dacă sunteți interesat și îndepliniți cerințele de mai sus, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa findjobmd@mail.ru sau apelați la numărul 078444488.

Așteptăm cu interes să vă alăturați echipei noastre!

E-mail: findjobmd@mail.ru
078444488

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть