Administrator recepție

Clubul multifuncțional de fitness clasa premium ”Aquaterra” angajează. Dacă sunteți o persoană activă și pozitivă acest job este pentru Dvs.:

Noi oferim:

  • un nou club de fitness clasa premium;
  • angajare oficială în conformitate cu prevederile Codului muncii;
  • program de lucru în ture;
  • oportunități de creștere profesională;
  • un colectiv unit.
Responsabilități:
  • întîmpinarea clienților;
  • recepționarea și redirecționarea apelurilor de intrare;
  • oferirea consultațiilor necesare și asigurarea unui nivel de deservire cuvenit pentru membrii clubului;
  • verificarea corespunderii Club Cardului prezentat cu datele de identitate ale membrului clubului.
Cerințe:
  • buna cunoaștere a limbilor rusă si română;
  • experiența de lucru cu aparatul de casă este binevenită;
  • experiența acumulată în urma activării în cadrul unui club de fitness va fi un mare avantaj, însă nu este o condiție obligatorie, suntem dispuși să oferim instruirea necesară;
  • conștiinciozitate, sociabilitate, sîrguință, vorbire corectă, atitudine binevoitoare, abilitatea de a controla emoțiile și de a manifesta o atitudine pozitivă.
Vă rugăm să expediați CV-ul însoțit de o fotografie!
Expediați CV-ul la adesea electronică: maria_costandoi@mail.ru.

În subiectul mesajului specificați denumirea postului vacant pentru care aplicați.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть