Agent vinzari Chisinau

Cerințe:

  • Studii superioare finisate sau medii de specialitate;
  • Experienţă în domeniul va constitui un avantaj;
  • Abilităţi de organizare, comunicare verbală şi scrisă, planificare profesională, responsabilitate;
  • Cunoşaterea limbilor româna şi rusa;
  • Permis de conducere cat. B, experință în vînzări minim de 1 an.

Responsabilităţi:

  • comercializarea bauturilor alcoolice
  • pe teritoriul deservit încheierea contractelor noi şi verificarea respectarii de către clienţi a condiţiilor contractuale; colectarea comenzilor de la clienţii deserviţi şi livrarea mărfii; asigurarea achitărilor pentru marfa livrată, etc.

Oferim:

  • Posibilitate de a lucra într-o companie tînără, performantă şi în continuă creştere;
  • Pachetul social deplin, salariu fără întîrzieri.

Pentru postul vacant, sunteti rugati de a transmite CV-ul la:
E-mail: hr@bizmarket.md
Tel/fax: 022 784 000, 079421979, 079701065

Solicităm sa indicați pentru care post aplicați.

E-mail: hr@bizmarket.md
Telefon: 022 784 000, 079421979, 079701065

Другие вакансии этой компании

Expeditor

29 Апреля 2024
Отправить CV

Vinzator

Casier

Hamal

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть