Wordpress developer

MINCODE
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Готовы трудоустроить беженцев
„MINCODE” este o companie ce prestează servicii IT și Software cu sediul în Chișinău, Republica Moldova. Compania are ca scop prestarea serviciilor outsourcing, design și implemetare de software și comercializarea acestora. La moment, avem la bază 3 departamente cu developeri, ingineri, designeri, QAs, SMM, SEO și manageri.
Misiunea companiei este de a oferi soluții și servicii IT complete și inovatoare clienților noștri, cu scopul de ai ajuta pe aceștia să-și îndeplinească obiectivele și să țină pasul cu o lume într-o continuă evoluție.

Oferim:
- Pachet salarial atractiv; (NEGOCIABIL ÎN FUNCȚIE DE EXPERIENȚĂ)
- Pachet social deplin;
- Instruire
- Mediu de lucru plăcut şi profesionist
- Program de muncă flexibil: L-V (8 ore pe zi)

Cerinţe:
- Full-time lucru în oficiu
- Cunoştinţe HTML5, CSS;
- Cunoștințe WordPress, WooCommerce, Prestashop
- Cunoștinte ACF (Advanced Custom Fields)
- Cunoştinţe Bootstrap şi responsive design;
- Cunoştinţe PHP, Javascript, jQuery etc.
- Experienţă 1 an

Responsabilităţi:
- Asamblarea paginilor din layout Figma/PSD/Adobe XD în cod sursă (HTML/CSS/JS) responsive;
- Testare cross-browser;
- Optimizare Page Speed Insights.

Candidaţii pot expedia curriculum vitae (CV) pe poșta electronică a companiei hello@min-code.com
Телефон:
07878787772
Контактное лицо:
Mîndru Dorin
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть