Vânzător produse alimentare

VITAFOR SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Angajăm vânzător produse alimentare

Responsabilități:
- deservirea și consultarea clienților în privința sortimentului, caracteristicilor produselor;
- aranjarea produselor în vitrine,conform tehnicilor de mercantizare și urmărirea termenului de valabilitate a produselor;
- efectuarea lunară a inventarierii;
- menținerea igienii și curațeniei spațiului de lucru.

Cerințe:
- Experiență în vînzări ( produse alimentare)- minim 1 an;
- Cunoștințe de recepție, gestionare și vânzare a produselor alimentare;
- Orientare și deschidere către necesitațile clientului;
- Seriozitate și responsabilitate.

Compania oferă:
- salariu motivant;
- Angajare oficială (asigurare medicală, stagiu de muncă, asigurare socială);
-Colectiv prietenos si atmosfera placuta la locul de munca.

Te așteptăm cu drag în echipa noastră.
Rugăm să expediați CV cu foto la adresa de email:
(cu indicare obligatorie a postului) la adresa: hr@vitafor.md

Candidații selectați vor fi contactați ( pentru interviu).
Телефон:
060133288
Контактное лицо:
Olga
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть