Vinzator-depozitar

Ciubaciuc NZ S.R.L.
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 7500 До 10000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
FUNCTIE: Vizator-Depozitar
PROGRAM: Luni-Vineri, 09.00-18.00
LOCATIE: Chisinau, sec. Riscani

SALARIU: 7500-10000 lei

RESPONSABILITATI:
- Respectarea programului de lucru, seriozitate si punctualitate.
- Primirea si aranjarea produselor in showroom si in depozit/gestiunea stocurilor.
- Deservirea si consultarea clientilor/prezentarea modelelor, calculul preventiv al comenzii.
- Adunarea mărfurilor conform comenzilor/colectare si impachetare.
- Facturare si incasarea banilor.

BENEFICII:
- Echipa prietenoasa
- Conditii bune de lucru
- Salariu motivant
- Bonusuri

Compania Ciubaciuc NZ S.R.L cauta in echipa sa o colega activa, dinamica, punctuala si serioasa pentru functia de vinzator-depozitar in showroom si depozit de ochelari de soare pentru vinzari B2B/angro (clientii nostri sint persoane juridice 90%). Sintem o echipa tinara si prietenoasa, prezenti pe piata de 10 ani. Activitatea de baza este importul de marfuri din Turcia si China. Produsul de baza ochelari de soare, rame pentru ochelari si accesorii.
NOTE: Lucrul nu este sedentar, este activ si dinamic. Avem in vedere persoane fara experienta profesionala. Principalul lucru este sanatatea fizica si dorinta de a lucra.
PERSOANA DE CONTACT (puteti trimite CV pe posta electronica sau pentru mai multe detalii apelati): email: ciubaciucnz@gmail.com, Zinaida 068038289.
Телефон:
068038289
Контактное лицо:
Ciubaciuc Zinaida
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть