Vînzător – consultant

Adorama
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Suntem distribuitori oficiali de mobilă italiană pe piața Moldovei.

Dacă te vezi un manager de vînzări, ești tînăr și energic, ai experiență în vînzări, ești motivat, orientat spre rezultate și învățare continuă, atunci te invităm să te alături echipei noastre.

Cerințe față de candidați:
- Studii superioare finalizate
- Cunoașterea și vorbirea fluentă a limbilor română și rusă
- Bune abilități de ascultare și comunicare;
- Aptitudini de negociere și vînzare
- Disciplină, responsabilitate, abilitate de lucru în echipă
- Orientare către vînzări și client
- Experiența în vînzări.

Responsabilități față de candidat:
- Cunoașterea pe deplin a gamei de produse și servicii oferite de companie și a portofoliului de produse;
- Consultarea clienților și întocmirea ofertelor;
- Identificarea celor mai bune soluții pentru clienți;
- Negocierea contractelor și gestionarea întregului proces comercial cu clienții
- Analizarea sitematică a pieții de mobilier;
- Administrarea bazei de clienți și dezvoltarea ei continuă;
- Promovarea imaginii companiei pe piața de profil prin profesionalismul și calitățile personale.

Compania garantează:
- Un salariu fix + bonusuri în funcție de performanță
- Angajare oficială + pachet social
- Condiții confortabile de muncă;
- Posibilități de dezvoltare personala și profesionala.

Program de lucru:
Luni-vineri – 9.00 – 18.00
Simbată- 9.00 - 17.00 ( o data la 2 sampatamani )

In cazul in care santeți interesați, vă rugăm sa trimiteti CV-ul dumneavoastră insotit de o poza recenta pe adresa de email adorama.salon@gmail.com
Телефон:
069252801
Контактное лицо:
Maria Erhan
Сайт:
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть