Vinzator-consultant

INSTRUMENTALL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 14000 До 18000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
RESPONSABILITATI:
- Prezentarea și vînzarea produselor;
- Informarea și consultarea clienților
- Monitorizarea și aplicarea în vânzare a promoțiilor
- Expunerea și aranjarea produselor pe raft
- Organizarea si participarea la inventarierea mărfii
- Menținerea igienii și curățeniei spațiului de lucru
- Respectarea procesului de facturare, încasare a banilor și de livrare a produselor;
- Respectarea procedurilor interne ale companiei;

CERINTE:
- Comunicare fluenta in limba Romana si Rusa;
- Abilități de ascultare și orientare către client;
- Abilitati de comunicare si putere de convingere;
- Utilizare la nivel mediu 1C, Internet, email, MS Office (Excel, Word);
- Punctualitate, atitudine pozitiva, optimism, rabdare, atentie la detalii.

OFERIM:
- Angajare oficiala;
- Conditii de munca intr-un colectiv tinar si ambitios;
- Posibilitati de afirmare si dezvoltare;
- Grafic de munca: Luni-Vineri de la 9:00-18:00, Simbata 10:00-15:00 ;
- Salariu corect corelat cu volumul de lucru indeplinit (salariu fix + % din vinzari - de la 14000 lei)
Контактное лицо:
Cristian
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть