Vânzători-casieri (Botanica, str. Grenoble,255/2)

Jardi Market
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 8500 До 10000 MDL
График: Сменный график
Готовы трудоустроить беженцев
Cerinţe:

Cunoaşterea a limbelor română şi rusă;
Experiență la un post similar constituie un avantaj;
Comunicabili, ambițioși, responsabili, punctuali, fire dinamică și pozitivă;
Capacitatea de a lucra în echipă;
Candidatul trebuie să dețină cartela medical-sanitară activă.

Responsabilităţi:

Deservirea cumpărătorilor la nivel înalt;
Scanarea mărfii, primirea mijloacelor bănești de la cumpăratori, eliberarea restului şi a bonului fiscal;
Pregătirea surselor băneşti pentru a fi încasate.

Oferim:

Salariu oficial şi achitat la timp (card sau cash);
Posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv tînăr și dinamic;
Pachet social integral.

Te așteptăm în echipa noastră!

Telefone de contact: 079-112-172 sau 079-065-777. Telefon: 079-112-172 / 079-065-777
E-mail: hr.jardi@mail.ru
Телефон:
079112172, 079065777
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть