Vânzător | vânzătoare în magazine specializate Chișinău

Nivali Prod SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 12000 До 15000 MDL
График: Сменный график
Готовы трудоустроить беженцев
Vrei să vinzi? Ai ambițiții și nu știi cum să le realizezi, vino la noi și îți vom oferi această posibilitate!! Experiența nu contează - învățăm împreună a vinde.
Responsabilitățile postului:

Deservirea și consultarea clienților magazinului;
Amenajarea și completarea vitrinei magazinului;
Asigurarea și menținerea spațiului de manipulare a produselor într-o stare corespunzătore cerințelor igienice;
Participarea la promovarea produselor noi a companiei;
Asigurarea și monitorizarea aspectului igienico-sanitar în cadrul magazinului;
Participarea la ofertele promo organizate de către companie;
Participarea la traning-urile organizate din contul companiei pentru îmbunătățirea abilităților profesionale ale vânzătorilor;
Alte sarcini.

Cerințe față de candidat:

Inteligență, acuratețe și comunicabilitate;
Vorbirea fluentă în limba română și rusă;
Responsabilitate și atenție la detalii.

Noi oferirm:

Salariu de la 12 000 Lei;
Atmosferă și mediu de lucru confortabil.

Dacă, oferta noastră ți s-a părut interesantă, aplică chiar acum CV-ul tău pe adresa de e-mail: hr@nivalli.md, sau să ne aplelați la numărul: 068686498. E-mail: hr@nivalli.md
Telefon: 068686498
Телефон:
068686498
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть