Vânzător produse alimentare (or. Ungheni)

Rogob carne si mezeluri
Город: Унгены
Образование: 12 классов
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Сменный график
Compania Rogob este în căutarea unei colege/unui coleg pentru funcţia de Vânzător produse alimentare, pentru comercializarea produselor alimentare în magazinul Rogob din or. Ungheni.
responsabilitățile tale:

identificarea necesităților clienților, consultarea și deservirea;
efectuarea tuturor operațiunilor la casele de marcat;
expunerea mărfurilor conform standardelor de mercantizare aprobate;
respectarea normelor de igienizare a echipamentelor de lucru.

ce așteptăm:

persoană comunicabilă, proactivă și cu spirit de echipă;
studii medii;
fluență în limbile romănă și rusă.

ce oferim:

carieră într-o companie în expansiune continuă;
pachet salarial și social stimulativ;
traininguri la locul de muncă;
echipă prietenoasă;
mediu de lucru dinamic.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa: hr@rogob.md sau contactează-ne la 060 300 433 și noi avem grijă să îți oferim detaliile.
Te așteptăm în echipa Rogob! E-mail: hr@rogob.md
Telefon: 060 300 433
Телефон:
060 300 433
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть