Vânzator de bere artizanală și vin din struguri / barista (coffe to go)

Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 7000 До 12000 MDL
График: Сменный график
Место работы: На территории работодателя
Suntem în căutare de Vânzători si Barista - în magazine specializate de bere si coffe to go. Boutiqu-rile sunt situate – în sectorul Botanica și Ciocana.

Cerinţe:
- Abilităţi de comunicare cu clienții;
- Atitudinea serioasă față de lucru, responsabilitate, punctualitate;
- Experiență de lucru nu este necesară, dar va fi un avantaj;
- Abilități de lucru cu mașinile de casă și control și a terminalului bancar;
- Cunoaşterea limbii române şi ruse.

Responsabilitati:
- deservirea cumpărătorilor;
- menţinerea curăţeniei în sală şi la locul de muncă;

Noi oferim:
- Angajare oficiala, asigurarea medicală și socială conform legislației Republicii Moldova;
-Salariu de la 7000 lei;
- Lucrul într-un colectiv prietenos și unit.
- Grafic de lucru stabil.
- Salariu atractiv, achitare lunară.
- Posibilitatea de a lucra în sectorul în care locuiți.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul prin e-mail: mr.kostrow@mail.ru cu indicarea poziţiei pentru care aplică.
E-mail: beerja.srl@gmail.com
Telefon: 069428154
Телефон:
069428154
Контактное лицо:
Dmitri
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть