Vânzător- consultant

Divya
Город: Кишинев
Образование: Среднее-специальное
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Сменный график работы
Compania ,,Divya” specializată în comercializarea lenjeriei deosebite pentru dame, anunță poziție vacantă pentru funcția de Vânzător Consultant

Responsabilități:
-Întâlnirea, consilierea și fidelizarea clienților;
-Prezentarea și comercializarea mărfii, oferind toate informațiile necesare despre aceasta;
-Stabilirea necesităților și preferințelor clienților și orientarea spre o alegere potrivită;
-Expunerea mărfii pe spațiul de vânzare într-o manieră atrăgătoare și ușor accesibil clienților;
-Evidența stocurilor de mărfuri;
-Menținerea unui mediu de lucru curat și plăcut în magazin;
-Contribuierea la creșterea vânzărilor.

Cerințe:
-Persoană punctuală, comunicativă, pozitivă, tolerantă, cu spirit de echipă, responsabilă, amabilă și orientată către client;
-Capacitatea de a trata clienții într-un mod profesionist;
-Experiență ca vânzător- consultant minim 3 ani;
-Cunoașterea limbilor română și rusă;
- Lucrul cu mașina de casă și control;
-Cunoștințe operare PC (Excel, 1C).

Beneficii:
-Salariu motivant;
-Pachet social complet (contract de muncă oficial);
-Un mediu de lucru plăcut și dinamic.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul la adresa: lenjeriedivya@gmail.com
Telefon: 068535333
Телефон:
068535333
Контактное лицо:
Tatiana
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть