Vânzător-consultant

Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 6000 До 12000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Compania Why Not Accesorii este în căutarea unui vânzător-consultant pentru magazinul nostru situat în CC Atrium.

Cerințele față de candidat :
- Cunoașterea limbii ruse la nivel conversațional.
- Experiență în domeniul vânzărilor este apreciată, însă nu este obligatorie.
- Candidații trebuie să fie responsabili, atenți la detalii și orientați către client.

Responsabilitățile candidatului:
- Asistarea clienților în alegerea produselor și oferirea de consultanță.
- Gestionarea efectivă a tranzacțiilor de casă.
- Aranjarea produselor pe rafturi.

Oferim:

- Salariu de la 6000 MDL,
- Grafic în ture 2/2 (15 zile lucrătoare pe luna)
- Contract individual de muncă
- Mediu de lucru dinamic și prietenos.

Pentru a aplica, trimiteți-vă CV-ul cu poza și noi vom reveni cu un apel telefonic. Așteptăm cu interes candidatura dumneavoastră!
Телефон:
069468460
Контактное лицо:
Ana
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть