Vânzător consultant

SC Iuvas SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Сменный график
Место работы: На территории работодателя
Invităm în echipă persoane responsabile și perseverente, mereu dornice să învețe ceva nou și pregătite să facă față noilor provocări.

Cerințe:
- Experiență anterioară în domeniul vânzărilor prezintă un avantaj;
- Prietenoasă, sociabiă, pozitivă;
- punctuală, atentă la detalii, exprimare corectă și coerentă;
- orientat către dezvoltare profesională și personală.

Responsabilități:
- vei oferi consultații clienților pentru alegerea ținutelor potrivite;
- vei asișta clienții în sala de vînzare și în cabina de probă;
- vei gestiona fluxul de mărfuri (recepția și procesarea mărfurilor livrate);
- vei monitoriza stocurile pentru a asigura completarea operativă a lor;
- vei lucra cu aparatul de casă.

Oferim:
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- salariul motivant (de la 550 lei/zi);
- program de lucru în ture;
- șansa de a crește și oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.

Site: www.iuvas.com

Persoanele interesate rugăm să expediați CV-ul la adresa de e-mail: cadre.iuvas@mail.ru, însoțit de poză și poziția pentru care candidați sau sa ne contactați la nr de tel.079772929
Телефон:
079772929
Контактное лицо:
Valentina
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть