Vânzător consultant smileshop în ture

SmileShop
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 7500 До 90000 MDL
График: Сменный график
Место работы: На территории работодателя
Ești încrezut în tine și gata să evoluezi- te așteptăm să faci parte din echipa Smileshop!
Smileshop – magazin specializat pe produse profesionale si inovatoare de igienă orală pentru toate vârstele. Pentru că suntem in continuă crestere, ne mărim echipa și invitam persoane ambițioase și dornice sa se dezvolte alături de compania noastră.
Pentru a afla mai multe despre noi accesați pagina noastră web: www.smileshop.md

Responsabilități:
- să ajutați clienții in alegerea și procurarea produselor;
- să respectați standardele corporative de deservire a clienților ;
- să aranjați produsele pe rafturi;
- sa mențineți ordinea in sala de vânzări și participarea în amenajarea vitrinelor;
- să efectuați inventarierea (la necesitate).

Cerințe față de candidat :
- Cunoașterea fluenta a limbilor române și ruse;
- Abilitați de comunicare, de negociere si convingere;
- Persoane responsabile, prietenoase si active ;
- Experiența in vânzări va constitui un avantaj;
- Dorința de dezvoltare și de a învăța lucruri noi;

Motivul pentru care sa te alături echipei noastre:
- Post de munca intr-o companie stabilă ;
- Salariu motivant și plătit la timp;
- Beneficii extrasalariale ( bonusuri , reduceri);
- Loc de munca confortabil;
- Echipa prietenoasa;
- Posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv prietenos;
- Grafic de lucru: 2 zile lucrătoare și 2 zile libere
- Oportunități de a crește in cariera și de dezvoltare profesională .

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa electronica info@smileshop.md sau să ne contactați la numărul de telefon : 069083744.
Телефон:
069083744
Контактное лицо:
Cristina
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть