Vânzator consultant materiale de constructii

ZMagazin SRL
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: От 10000 До 20000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Cerințe:
-persoana dornică să învețe lucruri noi;
-responsabil, amabil și se orientează spre client;
-persoană pozitivă, încrezătoare în forțele proprii;
-experiența într-o poziție similară este obligatorie

Responsabilități:
-va oferi suport clienților în identificarea și alegerea produselor necesare;
-va promova produsele companiei;
-va urmări corectitudinea expunerii mărfii și a prețurilor pe raft;
-va crea condiții optime pentru deservirea calitativă a clienților.

Beneficii:
-Compania va oferi remunerare corespunzător calităților persoanei angajate;
-Lucru în magazin nou, toate comoditățile, conform ultimelor tendințe;
-Veți avea posibilitatea să creșteți în plan profesional.
Телефон:
061297777
Контактное лицо:
Cristina
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть