Vânzător-consultant in Port mall

Deamarim SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Сменный график
Oferim dezvoltare în domeniul frumuseții, participare la proiecte unice de frumusețe, precum și instruire prin care este posibil să crești și să devii un adevărat profesionist.
Dacă ești sociabil și îți place să comunici cu clienții, vorbești fluent limba rusă și română, ești atent la detalii, punctual și bine educat, atunci vom fi bucuroși să te vedem în echipa noastră prietenoasă. Experiența în comerț, în special în domeniul frumuseții, este binevenită.
Responsabilități:

Pregătirea mărfurilor pentru vînzare
Elaționarea cu clienții
Utilizarea aparatului de casă
Verificarea prezenței etichetelor de preț și a corectitudinii prețurilor indicate pe ele

Cerințe față de candidat:

Experiență anterioară în vînzări (în magazin de produse cosmetice reprezintă un avantaj)
Competențe de utilizare a programului 1C:vînzări cu amănuntul, terminalului POS și a aparatului de casă (ar fi binevenită)
Onestitate
Spirit de inițiativă și dinamism

Compania oferă:

Pachet social integral
Salariu avantajos
Procent din vânzări
Instruire gratuită
Condiții de muncă excelente
Un mediu de lucru confortabil
Program în ture

Expediați CV-ul la adresa electronică: hr@deamarim.md
Telefon: 068491507 E-mail: hr@deamarim.md
Telefon: 068491507
Телефон:
068491507
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳