Trade Marketing Manager

SBC-HR
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: 20000 MDL
График: Полный рабочий день
Compania oferă:

Salariu: de la 20 000 MDL
Grafic de lucru: luni – vineri, de la 09:00 până la 18:00
Oficiul companiei – sectorul Buiucani
Posibilități de instruire profesională
Participarea la evenimente internaționale

Responsabilități:

Analiza pieței și a concurenței pentru dezvoltarea strategiilor eficiente de promovare a produselor
Organizarea și gestionarea evenimenteдщк comerciale, cum ar fi promoțiile, acțiunile promoționale, vânzările etc., pentru a stimula vânzările și a crește recunoașterea brandului
Interacțiunea cu partenerii comerciali cheie, cum ar fi rețelele de retail, distribuitorii și agenții comerciali, pentru dezvoltarea unor evenimente și programe comune
Evaluarea rezultatelor evenimentelor comerciale desfășurate folosind diverse instrumente de analiză de marketing
Colectarea, analiza și interpretarea datelor despre vânzări și tendințele pieței pentru identificarea unor noi oportunități și optimizarea strategiilor de marketing

Cerințele companiei:

Experiență de lucru într-o poziția similară
Cunoștințe și experiență practică în utilizarea limbilor: română, rusă și engleză
Studii superioare în marketing sau în specialități conexe
Cunoașterea suitei MS Office și instrumentelor Google Docs

Vă rugăm, să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md
Telefon: +373 68695904 E-mail: job@sbc-hr.md
Тelefon: +373 68695904
Телефон:
+373 68695904
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть