Tractorist

Black Sea Seeds SRL
Город: Оргеев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: 9000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Loc de muncă vacant, în calitate de tracorist, în compania „Black Sea Seeds” SRL amplasată la periferia orașului Orhei.
Cerințe:
-permis de conducere cat. B si H;
-studii generale sau profesionale absolvite;
-experiență/cunoștințe în domeniul agricol constituie un avantaj;
-persoană responsabilă și deschisă spre a învăța lucruri noi.

Responsabilități de bază:
-întreținerea tehnică agregatelor;
-executarea lucrărilor mecanizate în câmp (semănare, cultivare, etc.);
-monitorizarea stării tehnice a masinilor agricole.

Condiții de muncă:
-mediu de muncă modern, într-o echipă tânără;
-salariu motivant;
-angajare oficială cu pachet social deplin, +prânzuri.
Телефон:
078888382
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть