Tehnolog produse alimentare!

Regina Naturii SRL
Город: Яловены
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Vino în echipa Reginei Naturii!
Suntem în căutarea unui coleg sau colege pentru postul de Tehnolog, responsabil de gestionarea fluxului tehnologic în producție.

Responsabilități:
- evaluarea și analiza procesului de producție și asigurarea capacității optime a acesteia;
- tracking al consumului zilnic de materie primă și încadrarea în consumult specific;
- participarea la ajustarea tehnologică a producerii pentru produsul finit;
- elaborarea instrucțiunilor de lucru pentru operațiunile tehnologice;
- gestionarea transabilității produselor în fluxul de producție;
- verificarea calității produselor;
- verificarea proceselor din toate sectoarele de producere;
- verificarea tuturor operațiunilor de igienizare și întreținere a echipamentelor, instalațiilor și spațiilor procesului tehnologic;
- participarea la upgrade-ul standardelor implementate de companie;

Cerințe:
- studii superioare în domeniul tehnologiei produselor alimentare;
- cunoștințe medii MS Office;
- abilități de comnunicare și team-building;

Oferim:
- pachet salarial atractiv;
- mediu de lucru dinamic și interactiv;
- carieră într-o companie cu dezvlotare continuă;

Așteptăm CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa: info@reginanaturii.com . Tel +373 69 88 77 68

Bine ai venit în echipa Reginei Naturii!
Телефон:
069887768, 0268-51004
Контактное лицо:
Negru Nicanor
Сайт:
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть