Tehnolog (industria alimentara)

HR-Consulting (www.search4staff.com)
Город: Новые Анены
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant:

Compania: companie internationala, specializata in producerea uleiurilor

Obiectivul postului: monitorizarea proceselor tehnologice la producere

Responsabilitati:
- Stabilirea procedurilor tehnologice la producere;
- Evidenta, supravegherea proceselor de producere (cantitatea chimicatelor, proportii, timp, temperatura, analiza rezultatelor);
- Propunerea si realizarea metodelor noi de producere (exemplu: schimbarea cantitatii si calitatii solventului);
- Determinarea cerintelor de achizitie a materiei prime;
- Elaborarea fiselor tehnologice.

Cerinte:
- Studii superioare specializare in industria alimentara sau chimica;
- Experienta la un post similar in producerea vinului, ulei de floarea soarelui, spirt sau extractii;
- Cunoasterea limbilor: Romana, Rusa – fluent; Engleza – mediu (de dorit);
- Locuri de trai preferabile: Anenii Noi, Causeni, Cainari;
- Automobil propriu;
- Abilitati de planificare si organizare a activitatilor;
- Atentie la detalii, capacitate de analiza, sinteza, interpretare cifre;
- Excelente abilitati de comunicare si interrelationare personala, organizat, spirit de initiativa, flexibil, adaptabil, capacitate de lucru in echipa.

Beneficii:
- Salariu motivant;
- Pachet social;
- Acoperirea cheltuielilor de transport;
- Serviciu intr-o companie internationala.

Contacte:
Cei interesati sint rugati sa transmite CV la adresa de Email: RR40@search4staff.com sau sa apeleze tel.022 202986; mob.068503560.
In CV indicati postul vacant: “TR”
Телефон:
068503560
Контактное лицо:
Сайт:
Факс:
022-202986
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть