Tehnolog în proiectarea și producerea mobilei corp

LUXMOBIL PLUS SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: От 15000 До 20000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Compania SRL LUXMOBIL PLUS angajează tehnolog în proiectarea mobilierului la comandă.
Suntem o companie cu o experință pe piața Republicii Moldova, și peste hotare, în fabricarea mobilierului de calitate.

Cerințe față de candidat:
- Experiență în proiectarea mobilierului personalizat și cunoașterea programelor de proiectare;
- Abilități excelente de comunicare și negociere;
- Creativitate, adaptabilitate și responsabilitate;
- Permis de conducere (este un avantaj daca aveți și mașină personală).

Responsabilități:
- efectuarea măsurărilor specifice pentru proiectarea mobilierului, avînd în vedere specificațiile și bugetul clienților;
- colaborare strînsă cu clienții pentru a înțelege nevoile și preferințele lor;
- elaborarea proiectelor tehnice;
- gestionarea proiectelor de la concept pînă la livrare;
- respectarea termenilor de elaborare a proiectelor;

Oferim:
- Salariu atractiv;
- Angajare oficială;
- Creștere profesională;
- Spațiu de lucru în oficiu;
- Placerea de a activa alături de o echipă tânără, dar totodată cu experiență.

Efectuăm mobilier la comandă de calitate înaltă, iar mobila de calitate este concepută de profesioniști. Te invităm în echipa noastră!

Pentru mai multe detalii referitor la oferta de muncă ne contactați la numărul de telefon 079884140.
Телефон:
079884140
Контактное лицо:
Andrei
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть