Tehnolog în producerea mobilierului pentru baie și bucătărie

Producerea mobilierului
Город: Оргеев
Образование: Среднее-специальное
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Vom fi bucuroși să primim în Echipa noastră Tehnolog în producerea mobilierului pentru baie și bucătărie.

Atribuții de funcție:
- Crearea proiectelor de design.
- Identificarea specificului necesar pentru îndeplinirea comenzilor (designul tehnic, lista materialelor și furniturii necesare, etc.).
- Controlul îndeplinirii proiectului în concordanță cu etapele de producere.

Cerințe față de candidat:
- Experiență de lucru într-o poziție similară de min. 1 an.
- Cunoașterea procesului de producere a mobilierului (tehnologia de producere, prelucrarea materialelor și altele).
- Cunoștințe de lucru în programele AutoCad, Bazis.
- Simț artistic.
- Abilități de comunicare și lucru în echipă.
- Competențe de organizare și planificare a activității.

Grafic de lucru: 5 zile/săptămână, 8:30 - 17:30.

Producerea mobilierului se află în localitatea Lucașeuca-Seliște.
Avem transport de serviciu Chișinău-Lucașeuca-Seliște.

Dacă Vă interesează funcția menționată puteți să transmite-ți CV-ul la cu indicarea denumirii de funcție la adresa: hr.manager.tatiana@gmail.com

Vă așteptăm în Echipa noastră!
Контактное лицо:
Departamentul resurse umane
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть