Tehnician telecomunicaţii

Alltecfibre LTD
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Suntem în căutarea unui tehnician în rețele de comunicații cu experiență și cunoștințe solide în lucrul cu fibră optică. Dacă ești pasionat de domeniul telecomunicațiilor și dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică și profesionistă, acesta este locul potrivit pentru tine.

Beneficiile oferite:
- Salariu competitiv, între 2000-2500 EUR/lună, în funcție de experiență și abilități
- Oportunități de călătorie în spațiul UE, pentru proiecte internaționale
- Contract de muncă pe termen lung, asigurând stabilitate și securitate financiară
- Formări și teambuilding-uri pentru dezvoltarea personală și profesională
- Experiență diversificată în activități și proiecte internaționale
- Perspective de creștere în carieră și oportunități de dezvoltare profesională

Responsabilități principale:
- Instalarea cablurilor de fibră optică și CAT6/CAT6A conform specificațiilor
- Cablarea în clădiri între echipamentele de comunicații
- Realizarea cablării în centrele de DATE
- Revizuirea proactivă a rețelei și sugerarea îmbunătățirilor pentru clienți
- Cerințe față de candidat:
- Pașaport valabil dintr-un stat membru al Uniunii Europene
- Abilități excelente de comunicare, analiză și sinteză, demonstrând un spirit de echipă puternic
- Experiență anterioară în domeniul rețelelor de comunicații (constituie un avantaj)
- Cunoașterea limbii engleze la nivel conversațional (constituie un avantaj)

Dacă ești interesat de această oportunitate, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău actualizat pe adresa de email: ion.lutic@alltecfibre.ie.
Контактное лицо:
Ion
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть