Tehnician sisteme de securitate si supraveghere video

Megateh Security
Город: Кишинев
Образование: Среднее
Опыт работы: Более 5 лет
Зарплата: Не указана
График: Частичная занятость / Совместительство
Ce ne dorim de la tine?

- Cunostinte teoretice si practice despre instalarea si intretinerea sistemelor de securitate si supraveghere video;

- Experienta in domeniul instalatiilor electrice de curenti slabi (montaj cablu / canal cablu / pat cablu, realizare conexiuni echipamente);

- Organizat, responsabil, dinamic, dornic sa lucreze in echipa, dorinta de perfectionare;

- Disponibilitate la deplasarile in teritoriu (ocazional);

- Cursuri de Tehnician pentru sisteme de detectie, supraveghere video, control acces absolvite (constituie avantaj);

- Studii medii/superioare cu profil tehnic / electric (constituie avantaj);

- Permis auto categoria B (constituie avantaj).

Responsabilitati:

- Realizarea cablarii, instalarea echipamentelor si punerea in functiune a sistemelor de securitate (sisteme de alarma antiefractie, sisteme de control acces, sisteme CCTV, sisteme de detectie, alarmare si semnalizare in caz de incendiu, interfonie/videointerfonie);

- Executarea lucrarilor in termenele stabilite, conform planurilor de executie;

- Intocmirea documentelor specifice, procese verbale, fise, jurnale de service, etc.

Ce oferim?

- Salariu atractiv in functie de experienta si implicare;

- Bonusuri de performanta;

- Posibilitate de dezvoltare profesionala;

- Instruire la locul de munca;

- Mediu de lucru placut, echipa tanara si dinamica.
Телефон:
022-000906
Контактное лицо:
Ianis
Сайт:
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть