Tehnician service sisteme de securitate

Media Security
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Выберите график работы
Pozitia de tehnician service sisteme de securitate presupune experienta in sisteme de control acces, detectie si semnalizare efractie, televiziune cu circuit inchis, detectie si stingere incendiu.

Responsabilitati:
· Verificarea cablarii si a conexiunilor necesare pentru implementarea sistemelor de securitate tehnica, conform proiectelor;
· Instalarea si punerea in functiune a sistemelor de securitate ( sisteme de detectie si alarmare antiefractie, sisteme de control acces, sisteme CCTV, sisteme de detectie si alarmare la incendiu, audio si videointerfonie, automatizari;
· Programarea sistemelor de securitate instalate.

Cerinte:
· Studii medii de profil electronica, eletrotehnica, telecomunicatii sau cunostinte in domeniul electronicii;
· Autorizatia pentru tehnician sisteme de securitate – constituie avantaj;
· Experinta in instalarea si intretinerea sistemelor de detectie si stingere incendiu, efractie, CCTV, control acces, interfonie si videointerfonie;
· Cunostinte despre retele structurate de distributie voce/date;
· Experinta in cablajul sistemelor, pat de cablu, tub PVC, etc.;
· Disponibilitate deplasari;
· Fire dinamica si responsabila;
· Cunoasterea pietei de sisteme de securitate din Moldova;
· Abilitati de analiza si planificare.
· Permis de conducere categoria B va constitui un avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii)

· Plan de stimulare corespunzator performantelor personale si ale organizatiei;
· Mediu de lucru placut;
· Oportunitatea contributiei in proiecte de dimensiuni impresionante.
Телефон:
069870890
Контактное лицо:
Apostol Lilian
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть