Tehnician/mecanic

SRL INCONARM
Город: Кишинев
Образование: Среднее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilitati :
- Lucreaza independent si cel mai adesea in locul in care clientii isi desfasoara activitatea: cariere, mine, balastiere, etc.
- Identifica nereguli in functionarea masinilor si efectueaza reparatiile necesare.
- Realizeaza intretinerea preventiva a echipamentelor la anumite perioade regulate.
- Realizeaza recalibrarea echipamentelor la intervalele stabilite de catre producator.
- Identifica necesarul pieselor de schimb.
- Realizeaza lucrari specifice de reparatii mecanice si mentenanta pentru utilaje de constructii - diagnoza - testare computerizata.

Cerinte :
- Domiciliul in Chisinau sau in localitatile.
- Studii - Liceu sau scoala profesionala de profil mecanic.
- Cunostiinte de diagnoza computerizata - avantaj.
- Apt medical pentru meseria de technician/mecanic.
- Experienta minim 2-3 ani in meseria de technician preferabil utilaje de constructii si/sau de agricultura.
- Foarte muncitor, flexibil, rezistent la stres.
- Disponibilitate pentru deplasari frecvente.
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть