Tehnician electromecanic

Vila Demetra
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 8000 До 10000 MDL
График: Сменный график
Место работы: На территории работодателя
Готовы трудоустроить беженцев
Cerințe:
-Studii medii de specialitate;
-Preferabil experiență de muncă în domeniu (se acceptă și studenți din ultimul an de studii).

Responsabilități:
-să planifice, organizeze și să raporteze activitățile de întreținere a instalațiilor electrice;
-să realizeze inspecția pentru întreținerea instalațiilor și echipamentelor electrice;
-să realizeze asamblarea, dezasamblarea utilajelor și depistarea defecțiunilor;
-să realizeze exploatarea și întreținerea mașinilor etc.

Oferim:
-Angajare oficială;
-Posibilitatea de achiziționare a producției agricole și produselor lactate direct de la producător;
-În caz de necesitate, posibilitatea cazării pe teritoriul gospodăriei țărănești.
Контактное лицо:
Violeta
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть