Tehnician calitate - automotive

Quality Hub
Город: Бельцы
Образование: 12 классов
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Profilul candidatului:

Minim studii medii;
Experiența în controlul calității produselor - reprezintă un avantaj;
Organizat, metodic și orientat pe detalii;
Seriozitate, responsabilitate, abilități de comunicare, spirit de lucru în echipă;
Disponibilitate și flexibilitate;
Rezistență la stres;
Utilizare PC , MS Office și soft-uri.

Responsabilități de bază:

Crează și urmărește documentația conform standartului calității;
Verifică conformitatea produselor și validarea producției;
Instruiește personalul din producție;
Participă la analiza reclamațiilor de client și implimentarea măsurilor corective/preventive;
Întocmește rapoarte și analize de calitate;
Asigură atingerea și realizarea obiectivelor departamentului și ale companiei.

Noi Oferim:

Dezvoltarea unei cariere într-o companie de succes;
Loc de muncă stabil pe o perioadă nedeterminată;
Oportunități de formare și instruire atractive;
Pachet salarial motivant;
Mediu de lucru tânăr și dinamic.

Cum Aplici:
Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV-ul cu specificarea poziției la următoarea adresă de e-mail: hr@qualityhub.ro
Sau să sune la numărul de telefon: 079999479. E-mail: hr@qualityhub.ro
Telefon: 079999479
Телефон:
079999479
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть