Targetolog | Smm

Yolo.md
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 13000 До 20000 MDL
График: Полный рабочий день
Compania MolTrend invită în echipa sa un targetolog! Căutăm un specialist pregătit să gestioneze campaniile publicitare, să optimizeze bugetele și să atingă cea mai mare conversie.
Responsabilități:

Dezvoltarea și implementarea strategiilor de publicitate direcționată.
Configurarea și optimizarea campaniilor publicitare pe rețelele de socializare și în motoarele de căutare.
Analiza eficacității campaniilor publicitare și formularea recomandărilor pentru îmbunătățire.

Cerințe:

Capacitatea de a lucra cu sistemele publicitare (Facebook Ads, Google Ads etc.)
Gândire analitică și dorința continuă de auto-dezvoltare

Condiții:

Birou în sectorul Botanica.
Salariu competitiv și bonusuri.
Oportunități de creștere profesională și dezvoltare.
Colectiv prietenos și condiții de muncă confortabile.

Alăturați-vă echipei noastre și deveniți parte a unui proiect de succes! Trimiteți-vă CV-ul la: yolomytarget@gmail.com sau sunati: 079 090 662. E-mail:
yolomytarget@gmail.com
079 090 662
Телефон:
079090662
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть