Supervizor (Vânzări directe) | Супервайзер (прямые продажи)

Profmet Grup SRL
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: 34000 MDL
График: Полный рабочий день
Beneficii:

Salariu 34000 lei brut;
Tichete de masă;
Stabilitate într-o companie cu renume pe piață și un mediu de muncă profesionist;
Posibilități de instruire și dezvoltare profesională continuă;
Automobil de serviciu, tabletă PC, telefonie mobilă;
Tichet de masă.

Responsabilități:

Coordonarea activităţii echipei managerilor de vânzări;
Motivarea managerilor de vânzări în scopul atingerii targetelor;
Realizarea indicatorilor prognozaţi;
Creșterea vânzărilor și numărului de clienți, maximizarea profitului financiar;
Analiza pieței pentru identificarea noilor clienți;
Dezvoltarea și menținerea relațiilor loiale și productive între clienți și companie.

Cerințe față de candidat:

Studii tehnice / vânzări;
Abilități de operare PC (Microsoft Office / 1C)
Experiență de cel puțin 2 ani în vânzări;
Cunoașterea obligatorie a limbilor română și rusă;
Capacități de vânzare, organizare, negociere și convingere;
Bune abilități de comunicare, prezentare și promovare a produselor;
Permis de conducere categoria B (nu mai puțin de 1 an);
Abilități de a conduce mașina cu o cutie de viteză manuală.

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa: recrutare@profmet.md
Detalii la numărul de telefon 078000075 sau 079947888 E-mail: recrutare@profmet.md
078000075 / 079947888
Телефон:
078000075, 079947888
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть