Sudor (Сварщик) de la 15 000 lei - 35 000 lei

DLR Metal-Construct
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 15000 До 35000 MDL
График: Полный рабочий день
Готовы трудоустроить беженцев
Noi Oferim:

Angajare oficială în câmpul muncii;
Salariu motivant;
Volum de lucru permanent.

Responsabilități:

Executarea operațiunilor de sudură a confecțiilor metalice, conform standardelor și cerințelor specifice;
Interpretarea desenelor tehnice și a specificațiilor de sudură, conform cerințelor proiectului;
Utilizarea și întreținerea corectă a echipamentului de sudură și a accesoriilor;
Asigurarea calității sudurii prin respectarea procedurilor și a standardelor de siguranță.

Cerințe:

Experiență relevantă în sudură;
Cunoștințe solide despre diferite tehnici de sudură;
Capacitate de a lucra atent și precis, respectând detaliile tehnice;
Respectarea strictă a măsurilor de siguranță în timpul operațiunilor de sudură.

Detalii: la numărul de telefon - 078 77 04 12 sau ne trimiți CV-ul tău la adresa de email: resurseumane@dlr.md. E-mail: resurseumane@dlr.md
078 77 04 12
Телефон:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть