Stomatolog terapeut

Sect. Riscani
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Более 5 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Căutăm un profesionist care să ofere servicii stomatologice de calitate și să dezvolte relații pozitive cu pacienții noștri. Dacă sunteți un medic stomatolog cu experiență și dornic să lucrați într-un mediu prietenos și profesional, vă rugăm să aplicați pentru acest post.

Cerințe:
Studii superioare medicale, specializare: Stomatologie;
Experiență de minim 5 ani într-un mediu stomatologic privat sau clinică;
Certificare de specialitate în stomatologie (opțional);
Cunoștințe excelente despre proceduri stomatologice și tehnologii moderne;
Abilități de comunicare și interacțiune cu pacienții și colegii de muncă;
Disponibilitate de a lucra într-un program flexibil și în weekend-uri;

Responsabilități:
Diagnosticarea și tratamentul pacienților cu afecțiuni dentare;
Planificarea și efectuarea procedurilor stomatologice, inclusiv curățarea dinților, plombe dentare, extracții dentare și alte tratamente dentare;
Întocmirea dosarelor medicale ale pacienților și asigurarea menținerii lor actualizate;
Consilierea pacienților cu privire la igiena orală și prevenirea problemelor dentare;
Lucrul în echipă cu asistenții medicali și ceilalți medici stomatologi pentru a asigura o experiență de tratament de calitate pentru pacienți;

Beneficii:
Pachet salarial competitiv și beneficii de sănătate;
Program flexibil și oportunități de dezvoltare;
Mediu de lucru plăcut și profesional cu colegi de muncă dedicați și experimentați;
Dacă sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre și să contribuiți la succesul clinicii noastre, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa de email: angela_panfil@mail.ru
Телефон:
069347858
Контактное лицо:
D-na Angela
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть