Specialist(ă) principal(ă) în achiziții publice

Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 3 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Suntem în căutarea unui Specialist achiziții cu experiență și cunoștințe solide în domeniu, capabil să gestioneze procesul de achiziție într-un mod eficient și cu un nivel ridicat de calitate.
Cerințele postului:

Studii superioare în domeniul juridic sau economic.
Experiență de muncă în Instituții bugetare.
Cunoștințe solide în legislația achizițiilor publice din Republica Moldova.
Excelente abilități de comunicare, negociere și relaționare.
Capacitatea de integrare rapidă, precum și de sinteză, responsabilitate, seriozitate.

Responsabilități:

Dezvoltarea strategiilor de achiziții de materiale și servicii necesare proiectelor aflate în derulare.
Întocmirea documentelor pentru organizarea concursului de achiziții publice de bunuri, servicii și lucrări.
Examinarea, evaluarea ofertelor operatorilor economici, prezentate la procedurile de achiziție.
Elaborarea proiectului contractului de achiziționare a bunurilor, serviciilor și lucrări.
Monitorizarea executării conformă a contractelor/acordurilor-cadru de achiziții publice și elaborarea rapoartele de monitorizare.
Prezentarea dării de seamă privind achizițiile de valoare mică (lucrări, servicii).
Întocmirea informațiilor, rapoartelor, comunicatelor privind realizarea achizițiilor publice de bunuri, servicii și lucrări.

Beneficii:

Angajare oficială;
Un mediu de lucru proactiv;
Oportunități nelimitate de dezvoltare profesională și avansare în carieră;
Salariu stabil.

Dacă sunteți interesat (ă) de această ofertă de lucru, vă așteptăm să ne trimiteți CV-ul la adresa de e-mail angajare@trm.md, pentru detalii suplimentare ne puteți contacta la numărul de telefon: 022 721 866, 060214898.
Vă rugăm să luați în considerare că doar candidații selectați vor fi contactați. E-mail: angajare@trm.md
Telefon: 022 721 866, 060214898
Телефон:
022 721 866, 060214898
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть