Specialist Vânzări (Apeluri reci)

PfB Collection
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilități:

Realizarea apelurilor active și eficiente către clienți existenti, cu scopul de a atrage atenția asupra serviciilor prestate de către companie.
Promovarea activă a serviciilor companiei, cu scopul de a stabili o întâlnire cu potențialii clienți.
Convingerea clienților cu privire la importanța și beneficiile întâlnirii în perspectiva unei ulterioare colaborări.
Crearea și menținerea unei baze de date cu potențialii clienți pentru interesarea lor pentru întâlniri.

Cerințe:

Abilități excelente de comunicare și convingere.
Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și competitiv.
Cunoștințe despre principiile de bază ale vânzărilor și capacitatea de a le adapta / implimenta la cerințele clienților.

Oferim:

Salariu atractiv și posibilitatea de a-ți influența veniturile (salariu de bază + premii în funcție de rezultatele obținute).
Birou confortabil, modern, cu toate facilitățile.
Program de lucru luni-vineri 9:00 până la 18:00.
Lucrul intr-un colectiv tînăr, dinamic.
Instruire si dezvoltare personală (traininguri speciale de specialitate, workshop-uri de la speakeri interesanti).
Biblioteca cu literatură de afaceri cu cele mai recente inovații de la editori.
Posibilitatea de creștere în companie (ne creștem liderii doar în cadrul companiei).
Evenimente corporate și sărbători pe cheltuiala companiei, „zile dulci”, etc.
Cadouri și stimulente valoroase din partea companiei pentru cei mai buni dintre cei mai buni.
Телефон:
060500522
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть