Specialist superior din cadrul direcției administrare și secretariat

Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Comisia Națională a Pieței Financiare, angajează specialist superior din cadrul Direcției administrare și secretariat

Data limită pentru primirea aplicațiilor: 04 aprilie 2022
Tipul contractului individual de muncă: perioadă nedeterminată
Atribuțiile postului
- gestionarea agendei de lucru a președintelui CNPF;
- gestionarea corespondenței în aplicația informatică specifică autorității;
- asigurarea fluxului informațional între subdiviziunile structurale și conducerea CNPF, precum și în exterior;
- asigurarea necesarului de protocol pentru organizarea întâlnirilor la care participă conducerea CNPF;
- întocmește note, rapoarte, precum și alte lucrări dispuse de către președintele CNPF;
- răspunde de îndeplinirea atribuțiilor prevăzute de fișa postului și a celor delegate/repartizate ce vizează activitatea de secretariat, realizând minute, procese-verbale, adnotări, după caz.
Cerințele de ocupare a postului
Studii și experiență:
- Studii – superioare absolvite cu examen de licență/masterat;
- Experiență profesională – cel puțin 2 ani pe posturi similare;
- Cunoștințe de operare la calculator: Windows, MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook, Acces) Internet.
- Competențe lingvistice – cunoașterea limbii române, engleză și rusă.

Modalitatea de aplicare:

Aplicațiile se transmit până la data 04.04.2022 (inclusiv) pe adresele electronice: office@cnpf.md și natalia.cvasiuc@cnpf.md sau se va depune CV-ul la sediul CNPF, adresa: bd. Ștefan cel Mare și Sfânt nr.77, mun. Chişinău, Serviciul resurse umane și integritate.
Telefon de contact: 022 859 420
Телефон:
022-859420
Сайт:
www.cnpf.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть