Specialist resurse umane

Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: 11000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Căutăm un Specialist Resurse Umane dedicat și pasionat, care să se alăture echipei noastre într-o companie dinamică și în plină creștere. Dacă ești o persoană orientată spre detalii, cu abilități excelente de comunicare și o înțelegere profundă a domeniului resurselor umane, te invităm să aplici pentru această poziție.

Responsabilități principale:

Implicare activă în formarea și dezvoltarea angajaților, oferind sprijin și consiliere în privința dezvoltării profesionale și a planurilor de carieră.
Actualizarea constantă a instrucțiunilor de serviciu și a fișelor de post în funcție de nevoile și cerințele companiei.
Efectuarea analizei pieței muncii, monitorizarea salariilor și a tendințelor în domeniul resurselor umane, oferind recomandări și propuneri de optimizare.
Gestionarea circuitului documentar, inclusiv evidența dosarelor personale, procesul de angajare, demisii și concedii anuale.

Cerințe:

Experiență anterioară în domeniul resurselor umane, cu accent pe formarea și dezvoltarea angajaților, managementul documentar și analiza pieței muncii.
Abilități excelente de comunicare și negociere, cu capacitatea de a lucra cu diverse niveluri ierarhice în cadrul organizației.
Cunoștințe solide în legislația muncii și practici de resurse umane.
Capacitatea de a lucra în echipă și de a gestiona multiple sarcini într-un mediu dinamic.
Atitudine proactivă, orientată spre rezultate și atenție la detalii.
Beneficii:

Salariu competitiv de 11 mii lei pe lună.
Program de lucru de la 9:00 la 18:00 (în sezonul de iarnă, până la 17:00).
Oportunități de dezvoltare profesională și creștere într-un mediu stimulant.
Pachet de beneficii atractiv, inclusiv asigurare medicală privată și abonament la sală de fitness.
Mediu de lucru prietenos și dinamic, cu o echipă entuziastă și profesionistă.

Dacă ești interesat să te alături echipei noastre și să contribui la succesul organizației noastre, te rugăm să trimiți CV-ul tău la adresa de email vladacarapostol@gmail.com. Menționează în subiectul email-ului "Aplicare Specialist Resurse Umane".

Te mulțumim anticipat pentru interesul acordat și doar candidații selectați vor fi contactați pentru interviu.
Контактное лицо:
Vlada Carapostol
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть